MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 11526330

nr 1152 6330

Skåp

allmoge, omarbetat, delar 1700-tal, senare bemålning, längd: 125 cm, djup: 58 cm, höjd: 205 cm

Kondition: krön med skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 11 december 2017
kl 19:06:39